ארונות הזזה במטבח יחסכו לכם המון!

ארונות הזזה מציבים בפנינו אפשרות אחרת אולי נוחה יותר לפתיחת הארון שלנו, היא חוסכת מקום כיוון שלא צריך מקום לפתיחת הדלת החוצה, אלא פשוט מסיטים את הדלתות מצד לצד באמצעות מסילות הקיימות בארון בהן ממוקמות דלתות הארון. ארונות הזזה שונים מארונות רגילים כאלה שאנו מכירים, בכך שהכל נמצא מעבר לדלתות הארון, שלא כמו בארון רגיל לא יהיו בחוץ דלתות נפתחות ומגירות שיוצאות החוצה, בארונות הזזה נצטרך להסיט את הדלתות כדי להגיע למדפים למגירות אם יש, לאיזור התלייה, דלתות של ארונות הזזה מכסות הכל מהעין. 

 

רק בפתיחת דלתות פנים הארונות נוכל לגלות איפה נמצאים המדפים, איפה התלייה ואיפה המגירות שלא כמו בארון רגיל שהאיזורים גלויים לעין, הדלתות נפתחות החוצה. ארונות הזזה נוחים יותר להמון אנשים, במיוחד כאשר רוכשים ארונות הזזה איכותיים, עם דלתות טובות ומסילות חזקות, לשם מסילות חזקות ודלתות טובות, ומדפים חזקים ואיתנים הפרזול שבארון צריך להיות איכותי וחזק, כדי להכיל כמות מסוימת של בגדים או חפצים שלנו בארון. ארונות הזזה שלא כמו ארונות רגילים יכולים להיות גם בעל מראה חיצונית על אחת מהדלתות בארונות רגילים זה בדרך כלל יהיה פנימי, אם יהיה. כך שאנו לא צריכים לפתוח את הדלת בכל פעם שאנו רוצים להביט במראה. 

 

בחירת ארונות הזזה היא עניין של איכות ועניין של נוחות, מה שיותר נוח לנו, מה שיותר מתאים לנו לחדר, ישנם כאלה שלא רגילים לארונות הזזה, ישנם כאלה שמאוד רגילים וכך הכי נוח להם, לא שיש בעיה להתרגל לרעיון סך הכל זה מאוד פשוט ונוח. ארונות הזזה כדאי לבחור בגודל המתאים לפי החדר והקיר עליו בחרנו למקם את הארון, ולפי הכמות שאנו צריכים לאחסן, אך עדיף קודם כל לבדוק את מידות האחר ולמצוא התאמה מהבחינה הזאת.